درباره آروین همایش

درباره آروین همایش

شرکت همایش آروین با چندین سال سابقه فعالیت های علمی، پژوهشی و اجرایی خود میکوشند تا ضمن فراهم سازی بستری مطمئن ، روزآمد و شایسته برای مدیران کارآفرینان ، پژوهشگران و اندیشمندان خلاق و مبتکر ایرانی، نقشی سازنده و موثر را در تحقق چشم انداز ایرانی آباد، سربلند و سرآمد در عرصه های علمی،پژوهشی، مدیریتی و صنعتی ایفا نمایند.
همایش آروین مجموعه ای است که با تفکری جوان و نوگرا که متکی به تجربه و دانش روز است گروه های مختلفی از اساتید،اندیشمندان و پژوهشگران داخلی و خارجی را با هدف تولید، انتشار و پیاده سازی مفاهیم علمی و کاربردی در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها ، سازمان ها و شرکت ها گردهم آورده است و در این میان به دستاوردهای مهم و قابل توجهی نایل گردیده است. برگزاری بیش از 60دوره کنفرانس های بین المللی در داخل و خارج از کشور، همکاری نزدیک با مراکز علمی، پژوهشی و دانشگاهی داخلی و خارجی، گردآوری و ارائه خدمات علمی و پژوهشی به بیش از 15 دانشگاه داخلی و 5 دانشگاه تراز اول بین المللی از جمله دستاوردهای مهم شرکت همایش آروین البرز طی سال های اخیر میباشد
مهمترین اهداف شرکت همایش آروین البرز در این بخش عبارتند از: 
   ارتقا و به روز آوری دانش
   بررسی و هم اندیشی پیرامون مهمترین مسائل و چالشهای روز صنعت و بنگاه ها
   فرهنگ سازی و اشاعه فرهنگ مطالاعات و پژوهش
​​​​​​​

نظام ارزشی همایش آروین 
 
   تنوع در عملکرد و متعهد به اصول
همایش آروین بر ارائه خدمات متنوع در سطح بالا به مشتریان خود متعهد است. با رویکردی متمایز، بر اساس احترام به نیازهای متفاوت مشتریان خود به ویژه شرکت کنندگان و ارائه دهندگان، می کوشد پایبند به اصول اخلاقی و توسعه حرفه ای خود باشد.
   تمامیت و مسئولیت
همایش آروین همیشه به دنبال انجام کار صحیح و نه آسان است تا تجربه ای متفاوت را از مراحل پیش از برگزاری، برگزاری و پس از برگزاری برای همگان خلق نماید. همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی خود در تمامیت حوزه های مربوطه دارای عینیت، پاسخگو و مورد اعتماد می باشد.
   اعتبار و تمرکز
مجموعه کنفرانس های آروین البرز (بیش از 160 کنفرانس داخلی و بین المللی) به عنوان رویدادهای علمی معتبر در میان جامعه علمی شناخته شده و افزایش تعداد مقالات ارسالی (انتشار بیش از ۵۰۰۰ مقاله داخلی و بین المللی) دلیلی بر این ادعا است.
   شفافیت در اجرا
همایش آروین تدوین سیاستی تخصصی برای برنامه ریزی، مدیریت و اجرای همایش های عمومی و تخصصی، امکان نظارت کامل بر اقدامات و فعالیت ها را برای مشتریان خود فراهم ساخته است.
   تخصص
برگزاری کنفرانس، همایش و سمینارهای تخصصی داخلی و بین المللی، مرکز تمرکز آروین البرز است. پرسنل مجرب و آموزش دیده و برخورداری از سرور های قدرتمند، نرم افزارهای اختصاصی و شبکه قدرتمند ارتباطی و اطلاع رسانی، ما را به یکی از متخصصین این حوزه تبدیل ساخته است.
    کارآیی
همایش آروین توانایی برگزاری انواع همایش ها و نشست های تخصصی در داخل و خارج از کشور را با راندمان بالا و هزینه های مقرون به صرفه دارد. زنجیره ای کاملی از خدمات در کنار هم، آروین البرز را به کارآفرینی کارآمد مبدل ساخته است.
  تجربه
بیش از یک دهه فعالیت، برگزاری بیش از 160 کنفرانس بین المللی در ایران، ترکیه، آذربایجان و سایر کشورها، کوله باری از تجربیات ارزشمند را برای مدیران و کارکنان سخت کوش آروین البرز فراهم آورده است تا در برگزاری و سازماندهی رویدادهای آتی از آن به بهترین شکل بهره گیری نمایند.
​​​​​​​.

سبد خرید